O firmie

Nasza firma powstała w 2013 roku i prężnie rozwija się w województwie Świętokrzyskim. W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy zmienić naszą lokalizację i powiększyć nie tylko powierzchnię lokalu, ale także asortyment.

W naszym sklepie spotkacie się z profesjonalną obsługą, ponieważ pracują u nas osoby z wieloletnim doświadczeniem i cechują się profesjonalizmem oraz uprzejmością. Nasi wszyscy pracownicy to specjaliści w branży odzieży – to wszystko po to, aby ułatwić Wam dokonywanie zakupów. Dzięki tak wykwalifikowanej kadrze pracowniczej proces realizacji i finalizacji zamówień oraz zakupów z pewnością będzie przebiegał sprawnie i w miłej atmosferze.

Poza sprzedażą odzieży roboczej i akcesoriów, specjalizujemy się wykonywaniem nadruków oraz haftów wysokiej jakości, które pozwolą spersonalizować i nadać indywidualnego charakteru każdej zakupionej przez Was rzeczy. Każdy nadruk i haft zaprojektujemy razem z Tobą, dzięki czemu będziesz miał pewność, że wszystko będzie takie, jakie sobie wymyślisz.

Jeśli nie możesz wybrać się do naszego sklepu to nie musisz się tym martwić! – naszym klientom umożliwiliśmy zakupy online na naszej stronie internetowej. Ponadto realizujemy zamówienia z dowozem do klienta, ale także wysyłkę.

 


Do zobaczenia w naszym sklepie lub na naszej stronie!

 

Opublikowano:

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe